Вчені з Австралії змогли встановити, що споживання алкогольних напоїв не погіршує, а, навпаки, покращує сексуальну складову життя. Таким чином, австралійські дослідники спростували поширену думку про те, що випивають чоловіки не дуже активні в ліжку.

У дослідженні взяли участь 1580 чоловік, які повинні були розповісти про бажаних напоях і про кількість випитого алкоголю. Крім того, добровольці поділилися проблемами, які виникають в їх сексуальних відносинах. Результати показали, що серед любителів міцних напоїв, які споживають алкоголь у помірних дозах, сексуальні проблеми зустрічаються рідше на 30%. У чоловіків, що випивають 4-5 порцій алкоголю на тиждень, відсутні проблеми з ерекцією.

Також у тих представників сильної статі, які воліють споживати міцні напої в святкові і вихідні дні, сексуальні розлади зустрічаються рідше, ніж у тих чоловіків, які споживають алкоголь рідше одного разу на тиждень. Однак експерти з Австралії виявили, що найбільші труднощі в сексуальному житті спостерігаються у алкоголіків і тих, хто вже вилікувався від цієї залежності. Курці і сердечники також страждають різними сексуальними розладами, пише sex-news.ru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: