Коханка ОлландаВтручання в її особисте життя французька актриса Жюлі Гайє оцінила в 54 тисячі євро. Саме така сума позову, поданого нею проти глянцевого журналу Closer. При цьому в 50 тисяч актриса оцінила компенсацію моральної шкоди, а ще 4 тисячі підуть на судові витрати.

На першому тижні січня 2014 року журнал Closer опублікував статтю з фотографіями про зв’язки президента Франції Франсуа Олланда з 41-річною Жюлі Гайє. При цьому любовний зв’язок президент і актриса таємно тримали останні півроку, відзначає ИТАР-ТАСС. У компенсацію моральної шкоди, мабуть, вже включено те, що Жюлі Гайє, яка може носити під серцем дитину президента, не пустили в журі Французької академії в Римі.

59-річний Франсуа Олланд пригрозив журналістам видання судом, але сам звертатися до Феміди поки не став. Він закликав журналістів не втручатися в його особисте життя, причому підкреслив, що звертається до них “не як президент, а як простий громадянин”.

Супутницею Олланда життя вважається 48-річна Валері Трієрвейлер. В офіційному шлюбі вони не перебувають, але після скандальної новини Трієрвейлер опинилася в лікарні.

“В даний час вона відпочиває. Це все, що я можу сказати”, – заявив Франсуа Олланд.

Відомо також, що Олланд жодного разу не провідав свою цивільну дружину в лікарні.

У минулому позов за втручання у приватне життя проти Closer подавала і сама Валері Трієрвейлер. У 2012 році видання опублікувало знімки під час відпочинку пари Франції на Лазурному березі.

Поки що невідомо, чи розлучиться президент з 48-річною Валері Трієрвейлер. Він обіцяв про це розповісти до візиту в США, запланованого на 11 лютого. Його попередник Ніколя Саркозі вже охрестив політика “безглуздим президентом”.

Зі своєю колишньою цивільною дружиною, 60-річною жінкою-політиком Сеголен Руаяль, Франсуа Олланд прожив трохи менше 30 років. З нею Франсуа Олланд розлучився у 2007 році, коли його звинуватили в зраді. Сеголен Руаяль народила главі французької держави чотирьох дітей.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: