Італійські вчені зробили відкриття. Вони винайшли препарат, який дозволить чоловікам контролювати сексуальну поведінку своїх дружин і подруг. Іншими словами, розробка фахівців з наукового інституту у Флоренції здатна запобігти жіночу зраду.

Як розповів керівник роботи Джузеппе Районни, цей препарат діє тільки на жінок, а його принцип заснований на гормональної корекції. У повідомленні уточнюється, що часто причиною розлучень стає зрада дружини, обумовлена збоєм в ендокринній і нервовій системі.

Щоб уникнути цього, необхідно підвищити потяг до шлюбним партнерам, а для цього потрібно стабілізувати не тільки баланс гормонів в організмі, але і зробити так, щоб представниці прекрасної статі мали сексуальні почуття тільки до свої другим половинкам. Саме для цієї мети італійські фахівці винайшли таблетку, яка називається- «Female fidelity», тобто жіноча вірність. До складу ліків входить тестостерон і невелика кількість нейростимуляторів.

Ці нейростимулятори починають впливати на жіноче збудження тільки при контакті з чоловіками. Механізм роботи препарату дуже простий. Справа в тому, що в сексуальних відносинах складається певний рівень речовин, що виробляється на конкретного партнера. Ця таблетка дозволяє контролювати цей рівень за допомогою комбінації гормонів і нервових процесів.

Вчені шукають причини походів в ліву сторону. І як наслідок – способи їх припинення. Як не дивно, але біологи стверджують, що у жінок, нехай на підсвідомому рівні спрацьовує інстинкт материнства – половина зрад припадає на період овуляції (всього-то сім днів в місяць), коли ймовірність завагітніти максимально висока.

Люди науки цинічно констатують той факт, що зрада – це зовсім не беззаконня, а спосіб виживання виду і спосіб цей записаний в генетичному коді. Моногамія – одношлюбність – в історії людства швидше виняток, ніж правило. І нічого тут не вдієш.

Про причини зрад теж можна сперечатися. Ось, наприклад, перелік, який пропонує відомий теоретик подружньої невірності Світу Кіршенбаум, клінічного директора інституту Честнат-Гілл у Бостоні (США), який спеціалізується на проблемах сім’ї.

Зрада дозволяє бути самим собою, якщо чоловік або дружина заважає цьому.

Ви заводите зв’язок на стороні, щоб показати: з роками ви анітрохи не стали слабшими в ліжку.

Ви замислюєтеся про те, чи здатні досі комусь сподобатися.

Ви хочете або погубити шлюб, або зробити його сильніше.

З допомогою позашлюбного зв’язку ви хочете бути з кимось, хто краще відповідає вашому становищу.

З допомогою зради ви намагаєтеся абстрагуватися від усіх труднощів.

У вас було не так багато партнерів до шлюбу, і ви відчуваєте, що знехтували важливим для себе досвід.

З допомогою зради ви намагаєтеся зрозуміти, чи можна отримати з кимось іншим те, чого вам бракує у шлюбі. І так чи велика різниця, як ви собі уявляли.

Ви ображені. І заводите стосунки, щоб помститися.

З допомогою зв’язку на стороні ви намагаєтеся реалізувати свої сексуальні запити, незадоволені в шлюбі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: