Дослідження в галузі впливу тестостерону на чоловіків почалися давно. Перші досліди в цьому напрямку були здійснені ще в Німеччині в середині 20 століття, де даний гормон пропонувалося використовувати для лікування гомосексуалізму. Правда, результатів ця методика, на жаль, не принесла. В наш час ін’єкція речовиною, що містить тестостерон, дозволяє підняти чоловіче лібідо. Але дослідник із США Хью Джонс встановив та іншу взаємозв’язок.

Виявляється, укол тестостерону може захистити від хвороб серця, привести в норму” фізичний стан і поліпшити сексуальні здібності чоловіки. У зазнали експерименту людей після курсу з п’яти ін’єкцій спостерігалися дані ознаки. Крім того, спостерігалося зниження ваги, поліпшення моторики рухів, зниження кров’яного тиску і рівня холестерину в крові, різко збільшилася лібідо. Втім, тут на дослідження вплинув той факт, що “піддослідні” страждали дефіцитом тестостерону в організмі.

Однак, незважаючи на це, вчені з упевненістю заявляють, що застосування тестостерону можуть допомогти здоровим людям. Зокрема, він застосовний при явищі так званої “чоловічої менопаузи”. Оптимальним рівнем тестостерону у здорової людини вважається показник 12 ммоль/літр. якщо ж показник нижче 8 ммоль/літр, то починаються серйозні проблеми в області чоловічого здоров’я. Саме тому результати нових медичних досягнень повинні допомогти в боротьбі за збереження здоров’я.

Жінки найбільше схильні до сексу після схуднення. На другому місці розмістилися свіжі простирадла, а третю сходинку посів виграш грошей, зазначає  cutprice4u.net.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: