Приємний і комфортний анальний секс з першого разу

Для багатьох жінок анальний секс є табу. Больові відчуття, низка фізіологічних проблем, сумніви в отриманні задоволення: стримуючих факторів може бути чимало. Тим часом складно заперечувати, що більшість чоловіків мріють про анальний секс. Існує кілька важливих рекомендацій, які допоможуть зробити його безболісним.

  • Анальний секс без болю
    Анальний секс без болю
    Фото: Shutterstock

Правильна підготовка

Підготовчий етап дуже важливий для анального сексу. Так ви зможете не тільки звести до мінімуму можливі больові відчуття, але і усунути ряд пікантних фізіологічних труднощів.

Щоб мати можливість повністю розслабитися та не хвилюватися з приводу гігієни, постарайтеся напередодні багато не є, а за пару годин до анального сексу зробити клізму. Цей захід може і не знадобитися, однак у перший раз вона додасть вам впевненості. Прийміть теплу ванну з ароматичними маслами і сіллю. Ця приємна процедура допоможе вам розслабитися і налаштуватися на романтичний лад.

Не відмовляйте собі в келиху вина. Невелика доза алкоголю допоможе розкріпачитися, розслабить м’язи і навіть посприяє порушення

Створіть найбільш комфортну, але при цьому збуджуючу обстановку. Усуньте всі фактори, які завадять вам розслабитися: вимкніть телефон, відведіть дітей до бабусі або няні, попросіть колег по роботі не турбувати вас.

Психологічний настрій

Ваші думки допоможуть отримати задоволення від анального сексу набагато сильніше, ніж інші приготування. Причому почати підготовку ви можете заздалегідь. Спробуйте почитати форуми, де жінки діляться своїм досвідом: ви переконаєтеся, що навколо чимало представниць прекрасної статі, які здатні отримувати анальний задоволення і навіть сильний оргазм. Бути може, ви одна з них?

Не думайте про те, що це може бути боляче: якщо ви все зробите правильно, відчуття будуть приємними і незвичайними, а дискомфорт можливий лише в перші секунди. Думка про те, яке задоволення ви привезете своєму чоловікові, повинна також налаштувати вас на потрібний лад. Відкиньте страхи фізіологічного характеру. При гарній підготовці і вірно обраній техніці у вас не виникне проблем зі здоров’ям. Забудьте про те, що хтось вважає анальний секс неприємним і негідним заняттям, адже якщо вам і вашому партнерові буде добре, вас не повинно цікавити думка інших.

Анальний секс – порновідео

Щоб розслабитися і проявити ще більше, подивіться відповідні порно-фільми хорошої якості. Грамотна підготовка, розслабленість, попереднє збудження і фантазії про те, що вам належить, допоможуть безболісно зайнятися анальним сексом.

Вірні помічники

В магазині інтимних товарів ви зможете зробити, як мінімум, дві корисні покупки. По-перше, це мастило для анального сексу. Існують різні варіанти цього товару, в тому числі і з анестезуючими інгредієнтами. Доцільно придбати великий обсяг, оскільки для першого разу її необхідно дуже багато. По-друге, вам допоможе невеликий фалоімітатор. Їх асортимент, як правило, досить великий, тому ви зможете вибрати найбільш підходящу модель. В асортименті секс-шопу зазвичай є й інші пристосування для анального сексу, наприклад, кульки або пробки. Не поспішайте з таким придбанням, оскільки для першого разу вони можуть бути зайвими.

Повільно, але вірно

Якщо ви хочете, щоб ваш перший анальний секс був безболісним, домовтеся з партнером, що обидва будете діяти повільно і обережно. Саме грубі або квапливі руху здатні заподіяти дискомфорт, тому краще нікуди не поспішати. Почніть з попередніх пестощів або еротичного масажу, в ході яких буде приділятися особлива увага анусу. В даному випадку все залежить від ступеня вашої розкутості і уявлення про межі дозволеного. Однак якісна прелюдія збільшить перспективу приємних відчуттів.

Не слід вводити пеніс відразу. Для початку нехай це буде палець або інтимна іграшка. Не забувайте про велику кількість мастила і постійно оновлюйте її, оскільки засіб буде висихати і вбиратися. Зробіть кілька повільних поступальних рухів, дозвольте сфінктеру розслабитися і трохи розтягнутися. І лише після цього можете приступати безпосередньо до анального сексу. Дійте також обережно і неквапливо, вибираючи правильний темп, потрібний кут введення пеніса і оптимальну позу.

Кращі позиції

Неправильно обрана позиція здатна звести нанівець всі попередні підготовчі етапи. Якщо вам подобається анальний секс, ви будете експериментувати, а поки віддайте перевагу найоптимальнішим поз. Одна з них – жінка на колінах, чоловік ззаду. Саме так ви зможете вибрати найбільш зручне положення. Використовуйте меблі, подушки та інші предмети, які допоможуть вам досягти комфорту.

  • Приємний анальний секс
    Приємний анальний секс
    Фото: Shutterstock

Не менш вдала поза, коли чоловік лежить на спині, а жінка знаходиться зверху. Ви можете повернутися до партнера обличчям або спиною, відкинутися назад або наблизитися до нього впритул, варіювати кут введення. Крім того, в такій позиції, ви зможете повністю контролювати ситуацію і шукати свій шлях до задоволення від анального сексу.