З’ясовуємо, що збуджує чоловіків у жінках

Досить поширена думка, що жінки люблять вухами, а чоловіки – очима. І можна назвати деякі деталі, які чоловікам у прекрасній половині людства подобаються найбільше, причому, стосується це як частин тіла, так і деталей одягу.

  • Що збуджує чоловіків
    Що збуджує чоловіків
    Фото: Shutterstock

Що збуджує чоловіків у жінках

Самі жінки вважають, що чоловіки в першу чергу звертають увагу на груди. Ще недавно багато представниць прекрасної статі зверталися за допомогою до пластичних хірургів, збільшуючи молочні залози на два-три розміри. Однак виявилося, що чоловіки дуже вибагливі. По-перше, їм подобається не просто велика груди, а велика натуральна груди. А по-друге, вони на неї, звичайно, дивляться, однак не в першу чергу.

Куди більше чоловіків приваблює просто красиві і пружні груди, і не важливо, якого розміру

Жіночі сідниці збуджують чоловіків більше, ніж груди. Зрозуміло, у всіх свої уподобання: комусь подобається дивитися на округлі і підкачані сідниці, хто віддає перевагу широкі стегна, а деяким і зовсім подобається плоска хлоп’яча фігура. В одному будьте упевнені: ваша п’ята точка не залишиться без уваги.

Чоловіки дійсно дивляться дівчатам в очі. Великі очі яскравого кольору, обрамлені пухнастими віями не залишаться без уваги. Так що не соромтеся будувати партнеру оченята – це дійсно потужний інструмент зваблювання.

Яка жіночий одяг збуджує чоловіків

Чоловікам подобається відсутність одягу на жінках, однак деякі предмети гардероба вони вважають привабливими. В першу чергу, це панчохи і туфлі на високих підборах. Комусь такий наряд може здатися вульгарним, але в спальні він буде доречний.

Особливо привабливими сильній статі здаються панчохи з поясом

Сексуальне нижню білизну також надає потрібний ефект. Як правило, чоловікам подобаються трусики і бюстгальтери чорного або червоного кольору. Вибирайте саму непристойну модель, яку знайдете в магазині – не прогадаєте. Прозорі тканини, розрізи, мереживо – все це буде сприйнято на «ура». Деяким молодим людям подобається і біла білизна. Воно асоціюється з чистотою і невинністю, що, в свою чергу, пробуджує у них еротичні фантазії.

Дівчина спокусила хлопця на секс – порноролик

Для того щоб спокусити чоловіка, дівчині варто надягати не міні-спідницю, а максі. Багато представників сильної статі вважають цей предмет одягу досить спокусливим, адже так хочеться дізнатися, що ж ховається під ним. Збудливо на молодих людей діють довгі розвіваються спідниці з напівпрозорих тканин або ж облягаючі моделі з щільної тканини з розрізами до стегна, які заманюють, але не дають роздивитися дуже багато.

Текст російською мовою тут.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: