В той час, як хлопці без найменшого докору совісті повчають своїх партнерок в питаннях сексу, ми не можемо вимовити й слова, коли його голова ховається під ковдрою. Він думає, що ти ось-ось розразишся космічним оргазмом, а насправді ти мрієш, щоб все це швидше закінчилося? Ми знаємо, як зробити з твого бойфренда бога кунілінгуса.

Поспілкувавшись з практиками і теоретиками хорошого сексу, Cosmo склав для тебе 4-ступінчастий план по виходу з орального кризи.

Проблема №1: Він не хоче

Якщо твій хлопець вважає, що твоя вагіна призначена виключно для однієї мети – це може стати реальною проблемою. Якщо тобі доводиться просити його поцілувати тебе там – це теж проблема. Випий для хоробрості келих ламбруско і запитай його, чому, власне, справа. Залежно від відповіді тобі знадобиться ще один келих, або три наступних ради.

Проблема № 2: Він не може знайти дорогу

Більшість хлопців знають, що є певні точки на жіночому тілі, на які можна і потрібно впливати, але приблизно стільки ж представників сильної статі губляться, коли справа доходить до безпосередньої практики. Якщо розумієш, що він «заблукав», вкажи йому шлях вигуками на кшталт : « Ммм…» або «О, так». Не варто перевтілюватися в GРS сексуального характеру, тому від формулювань типу «Ліворуч!», «Швидше!», «Вище!» краще відмовитися. Тих, хто переживає за ніжне чоловіче его, поспішаємо заспокоїти – вони зовсім не проти підказок заради того, щоб стати кращим коханцем у світі.

Проблема №3: Він зовсім не використовує руки

Крім губ і інших, не менш важливих частин тіла чоловіка, є ще руки – найважливіший секс-інструмент, про який часто незаслужено забувають. Хлопець повинен користуватися руками, як під час вагінального, так і орального сексу – так чому б не натякнути йому про це? До речі, натякати можна теж руками – візьми його в долоні свої і спрямуй його туди, куди сама вважатиме за потрібне.

Також по темі: Секс з подружкою не зрада

Проблема № 4: зацикленість на одній техніці

Навіть ніжна ванільна паннакотта з полуничним соусом набридне, якщо є її кожен день – що вже говорити про одноманітні рухи язиком в тебе на «нижньому поверсі»? Щоб урізноманітнити секс-меню, почни з відвертого компліменту (Коли ти цілував мене так, я була на сьомому небі), а за тим запропонуй те, що тобі завжди хотілося спробувати (Цікаво, що я відчую, якщо ти будеш описувати мовою/ пальцями вісімки навколо мого клітора).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: