Секс утрьох: як зробити правильно і приємно

Секс утрьохПро що потрібно пам’ятати, запрошуючи в ліжко третього?

1. Поговоріть відкрито про свої фантазії

У твого партнера можуть бути бажання, які не збігаються з твоїми. Краще про це знати до того, як ви опинитеся в ліжку ще один з людиною. Зазвичай чоловіки нічого не мають проти присутності другої жінки, але ідея запросити другого чоловіка не завжди викликає захоплення.

2. Як знайти партнера для сексу втрьох

Ми не радимо займатися цим з друзями або співробітниками по роботі. У ліжку ніхто не застрахований від незручної ситуації, яка може зіпсувати дружбу. Ви можете пошукати партнера на сайті знайомств, на тематичних форумах, серед ваших знайомих друзів, пише mignews.com.ua.

Якщо ви використовуєте Інтернет для пошуку третього, обов’язково обміняйтеся фотографіями, щоб при зустрічі не було несподіванок. Якщо ви запрошуєте незнайомої людини, секс може не статися з різних причин. Не переймайся. Це може зайняти час. Дуже важливо, щоб третій партнер не викликав неприйняття ні в кого з вас.

Також по темі: Супер жевитра: показания и противопоказания к применению

3. Виберіть місце і час

Краще заздалегідь обговорити, як і де це буде відбуватися. Зазвичай парі найзручніше покликати ще одного партнера до себе додому. Подумайте, чи хочете ви на початку піти куди-небудь разом або посидіти вдома за келихом вина.

Секс утрьох – порновідео

4. Подбайте про третього

Навіть якщо у вашому ліжку виявиться малознайомий чоловік, подбайте про те, щоб йому було комфортно. Як це зробити? Уяви, як би ти хотіла, щоб до тебе поставилися в схожій ситуації.

5. Секс повинен бути безпечним

Звичайно, це правило відноситься не тільки до сексу втрьох, але в даному випадку на це треба звернути особливу увагу.

6. Дотримуйтесь дистанції

Не забувайте, що секс утрьох – це задоволення, але ні в якому разі не відносини. Тому не варто залишати третього партнера спати у вас вдома і годувати його сніданком, відзначає http://www.postup.in.ua/usual.php?what=57970. Це допоможе вам уникнути проблем, пов’язаних з ревнощами. Втім, з цим твердженням погодяться не всі.