Сексуальне прискорення

Поза в сексі
Швидким сексом зараз займаються не тільки в затишних куточках нічних клубів, на пляжах та інших подібних місцях, все частіше швидкий статевий акт практикується і в подружньому ліжку.

Проте сексологи заявляють, що на секс потрібно витрачати не менше чверті години. До того ж не слід забувати, що жінка в окремих випадках може досягти оргазму під час швидкого сексу. Тому варто трохи зменшити швидкість і зайнятися повільним сексом в одній із запропонованих позицій.

1) Жінка лягає на живіт і підкладає подушку під стегна. Партнер лягає зверху і робить кругові рухи. Поза дозволяє поцілувати спину і шию жінки.

2) Поза нагадує попередню, проте після проникнення жінка повинна звести ноги разом.

3) Чоловік і жінка лежать на боку, причому партнер обіймає жінку ззаду. Повільні і розмірені рухи, а також зігнуті ноги партнерки подарують захищеність і незабутні відчуття.

4) Жінка лягати на спину і притискує до себе ноги. Проникнення не буде дуже глибоким, проте в такій позі буде задіяна найбільш чутлива ділянка клітора.

5) Чоловік приймає позу напівлежачи, а жінка сідає на нього зверху, обіймаючи ногами і спираючись руками ззаду. Завдяки такому різновиду пози «Наїзниця» контроль над темпом здійснює жінка.

Також по темі:
Лучшие позы для занятий сексом

Джерело фото: sachinngarg.com