Дівчата отримують більше інтимного задоволення, якщо їх половинка багата або дотепна

Якщо хлопці хочуть дарувати в ліжку дівчатам більше задоволення, експерти радять їм збільшити розмір гаманця і вивчити пару забавних жартів.

Психологи з американського Університету Олбані прийшли до висновку, що у жінок оргазми бувають сильніше і частіше, якщо партнет володіє відмінним почуттям гумору, впевнений у собі і отримує хорошу зарплату.

Участь в опитуванні брали студентки, у яких дослідники цікавилися про силі і частоті одержуваного задоволення, повідомив сайт “Міррор”.

Ведучий сихолог Джордж Геллап розповів, що у своїй роботі вони також врахували фізичну форму, достаток сім’ї, особистісні якості і зовнішній вигляд чоловіків. До речі, оцінювали зовнішність подруги дівчат для того, щоб аналіз був більш об’єктивним.

– Почуття гумору партнера позначається не тільки на впевненості в собі і сімейному бюджеті, але і на бажання дівчини проявити ініціативу, частоті сексу і кількості оргазмів, – зазначив Геллап.

Вчені прийшли до висновку, що інтенсивність оргазму пов’язана з приклекательностью партнера і частотою сексу на тиждень. У дівчат, чиї друзі вважали хлопців привабливими, оргазми виявилися сильнішими.

Також було встановлено, що чоловіки з широкими плечима мають більше шансів принести своїй половинці насолоду.

Дослідники заодно виявили та іншу цікаву особливість: жінки, які почали займатися сексом в ранньому віці і у яких було багато партнерів, відчувають більше оргазмів і відчувають більше задоволення в ліжку.