Поліція затримала в Калінінграді вісім повій та трьох сутенерів

В даний час встановлюються організатори злочинного бізнесу.

Поліція Калінінграда при силовій підтримці бійців Собр провела профілактичний рейд по кільком лазень, саун і готелів обласного центру. В результаті операції було затримано вісім жінок і трьох сутенерыв за заняття проституцією. Про це кореспонденту Калининград.Ru повідомили в прес-службі регіонального УМВС.

Правопорушниці притягнуті до адміністративної відповідальності за статтею 6.11 КоАП РФ – «Заняття проституцією», чоловіка взято під адміністративний арешт. Крім того, в даний час встановлюються особи організаторів незаконного бізнесу. Вирішується питання про порушення кримінальної справи за фактом організації занять проституцією.

Раніше в Калінінграді були затримані шестеро членів ОЗУ, які організували інтим-салон. Підпільна фірма, відома клієнтам під умовною назвою «Наліво», запрошувала до співпраці дівчат модельної зовнішності, залучаючи їх до занять проституцією. Оголошення з пропозицією відпочити в компанії красунь, готових виконати будь-яку примху клієнта, розміщувалися в газетах та інтернеті.

Секс з повією – відео