Хороший секс у спекотну погоду: як отримати задоволення і не підірвати здоров’я

Надворі плюс сорок, кондиціонер не витримує від спеки, але навіть в такій задусі бажання зайнятися сексом чомусь не пропадає. Як організувати інтимне життя в літню спеку, щоб при цьому не нашкодити власному здоров’ю, читайте в цій статті.

Секс у спеку погоду має низку принципових відмінностей. Дуже важливо правильно вибрати місце. Навіть якщо на вулиці прохолодніше, ніж удома, все одно за межами рідних стін займатися сексом небезпечно, за умови, що серця партнерів на 100% здорові.

Квартирний секс – непоганий варіант. Якщо стане дуже спекотно, охолодитесь у душі. Зробити це можна до, під час і після зносин. Підбадьорливий прохолодний коктейль швидко стримає запал, коли градус інтимного спілкування почне зашкалювати.

Як урізноманітнити секс у спеку? Прелюдія, прелюдія і ще раз прелюдія. Чим довше вона триватиме, тим приємніший підсумок. Літня спека змушує нас дарувати один друг попередні ласки з льодом.

Візьміть кілька шматочків сухого льоду і проведіть ними в таких місцях: груди, пупок, сідниці. Фантазуйте, отримуйте задоволення від процесу збудження партнера. Щирість у цій справі завжди повертається сторицею.

Навіть не мрійте займатися сексом на вулиці в полуденну спеку. По-перше, це суперечить законодавству, по-друге, сховатися від спеки на відкритому повітрі просто нереально. Секс у ставку, озері або морі – анти гігієнічно. Можна потонути і заробити інфекційне захворювання.

У спекотну погоду вибирайте спокійні пози, коли будете займатися коханням. Коли на вулиці більше двацати градусів зі знаком плюс, серцебиття сильно частішає, тому додаткові навантаження протипоказані. Кращий з можливих варіантів отримання задоволення – оральні ласки.

Заняття сексом повинні приносити задоволення, а не загрозу здоров’ю. Кохайте один одного якомога частіше!