В Астані, столиці Казахстану, з’явився перший театр для дорослих. Заснувала його сімейна пара, подружжя є його єдиними акторами. Порнографічне уявлення вони влаштовують прямо у себе вдома.

Організувати культурний заклад з нальотом вульгарності прийшло в голову дружині розкутого казаха. Ураган і Ребекка (сценічні псевдоніми акторів) дійсно показують справжні вистави, розучуючи ролі класичних «Ромео і Джульєтти» або, приміром, «Отелло». Відміну від звичного театру полягає в тому, що дійство на імпровізованій сцені закінчується статевим актом головних героїв.

Секс в театрі – порновідео

Іноді талановита пара залучає до участі в уявленні масовку, але частіше подружжя справляються самі. Подивитися, як актори зливаються в любовному екстазі можна всього за 5000 тенге, що у перерахунку на російську валюту становить приблизно півтори тисячі рублів. У окультурену квартиру впускають тільки у вечірніх сукнях і фраках. Причому глядачами відвертого видовища можуть стати тільки сімейні пари і самотні дівчини.

Як запевняють творці порно-театру, їх сексуальні вистави потрібні людям не тільки як розвага, але і як психологічна розрядка. Їм навіть приходять листи подяки за їхню творчість.

– Наприклад, мені написала листа з подякою одна пара. Виявляється, наречену в юності хотіли зґвалтувати, і у неї виник психологічний бар’єр перед близькістю з чоловіком. Вона не підпускала до себе хлопця, який три роки доглядав за нею. І лише після відвідин нашого спектаклю дівчина відчула, що готова до більш близьких стосунків, – розповів Ураган в інтерв’ю місцевим ЗМІ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: