Особисті дані користувачів популярного сайту знайомств AshleyMadison.com, який спеціалізується на наданні послуг вже одруженим людям, були викладені в інтернет. Як повідомляє КуПол, хакери могли одержати доступ до інформації про 37 млн осіб.

Хакери, які називають себе Impact Team, заявили, що опублікували вкрадені дані, щоб вивести на чисту воду власника сайту – компанію Avid Life Media, що базується в Торонто (Канада). Її представники обіцяли користувачам ресурсу видаляти їх особисту інформацію за $19, проте, як стверджують організатори атаки, відомості залишалися в мережній базі.

“Користувачі майже завжди оплачували послуги кредитною карткою. Дані про купівлю не були стерті, незважаючи на відповідну обіцянку. Мова йде про справжні імена та адреси користувачів, тобто ту інформацію, яку вони хотіли б приховати в першу чергу”, – зазначили хакери у розміщеній в інтернеті заяві. Вони також закликали власників сайту закрити доступ до нього, пригрозивши в іншому випадку оприлюднити нову порцію конфіденційної інформації.

За даними порталу Krebs on Securuty, що спеціалізується на новинах про захист інформації, Avid Life Media визнала факт злому своєї бази даних. “Ми близькі до того, щоб розкрити ім’я автора атаки. Це, безумовно, людина, яка не була співробітником компанії, але мала контакт з нашими технічними службами”, – заявив генеральний директор компанії Ноель Байдерман.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: