Зірка стриптизу написала посібник гламурне життя Діта фон Тіз


Американська виконавиця шоу в жанрі бурлеску Діта фон Тіз представила свою нову книгу. Як повідомляє WWD, вона називається Your Beauty Mark: The Ultimate Guide to Eccentric Glamour («Ваша родимка: Остаточне керівництво по ексцентричному гламуру»). У книгу включені поради по догляду за собою.

В ній фон Тіз розповідає як почала наслідувати ікон «золотого століття» Голлівуду. «Тоді не було інтернету або косметичних майстер-класів, тільки старі книги про красу», — розповіла вона.

Навесні 2016 року американка планує виступити з новою програмою — Dita’s Crazy Show — в паризькому кабаре Crazy Horse.

Фон Тіз вже написала кілька книг. Перша, Burlesque and the Art of the Teese/Fetish and the Art of the Teese («Бурлеск і мистецтво спокуси/Фетиш і мистецтво спокуси»), що вийшла в 2006 році. Через три роки була опублікована ще одна — Dita. StripTeese («Діта: СтрипТиз»), присвячена красі і мистецтву догляду за собою.

Крім того, Тіз співпрацює з модними брендами. На початку листопада артистка спільно з косметичною компанією M. A. C представила лімітовану колекцію помади червоного відтінку. На упаковці красується автограф фон Тіз. Ціна помади — 18 доларів.

Діта фон Тіз (справжнє ім’я — Хізер Рене Світ) відома своїми виступами в шоу в стилі бурлеск. Її ключовий номер — «Келих мартіні».