Молода вчителька завагітніла від 13-річного школяра


24-річну викладачку Олександрію Віру з середньої школи «Стовалл» в Техасі звинуватили в насильстві над 13-річним учнем. Причому цей тривалий сексуальний зв’язок в підсумку призвів до вагітності. Тепер жінка намагається переконати співробітників правоохоронних органів, що вона та її малолітній обранець полюбили один одного.

Роман вчительки англійської мови й школяра почався після того, як хлопчик довгий час не з’являвся на заняттях. Олександрія написала йому повідомлення в Instagram, і між ними зав’язалася переписка. Потім вони обмінялися номерами телефонів, а через деякий час їх відносини розвинулися до сексуальних. Згідно з судовими документами, інтимні зустрічі підлітка з досвідченою жінкою відбувалися практично щодня, починаючи з вересня минулого року.

Пара, мабуть, не докладала жодних зусиль, щоб приховувати сексуальний зв’язок. Виявляється, сім’я учня не мала нічого проти побачень. Але коли батьки дізналися, що дівчина їх сина може зробити його батьком, вони – як випливає із записів розслідування – почали хвилюватися за свою дитину».

Однокласники хлопця теж всі помічали, один з них розповів журналістам: «Йому подобалося хапати її за попу, і всі це бачили. А потім вся школа обговорювала їх відносини».

Після того, як вчителька завагітніла, в школу приїхали представники служби захисту дітей. У квітні поліцейським був виданий ордер на арешт Віри, але до того часу її відправили в адміністративну відпустку. Переховувався від правосуддя педагога незабаром знайшли і помістили у в’язницю округу Монтгомері. Дівчині пред’явили звинувачення в регулярному сексуальному насильстві над дитиною.

Як пише LawNews, затримана спочатку заперечувала зв’язок з хлопчиком і вагітність від нього, але потім у всьому зізналася і сказала, що зробила аборт. Найближчим часом відбудеться суд, за підсумками якого педагог може отримати тривалий тюремний термін. Варто також відзначити, що у Віри є чотирирічна дочка, що може пом’якшити її покарання.