Як правильно робити еротичний масаж


Акцент еротичного масажу заснований на збудженні і отриманні задоволення від дотику рук, правильного дотику.

Навчитися робити такий масаж може кожен і чоловік і жінка. Особливо, якщо ви любите людину і готові їй подарувати нові відчуття і емоції.

Якщо ви зовсім не маєте уявлення як його роблять можна відвідати спеціальний салон, де роблять такий масаж. Адреси салон представлені, зокрема, на сайті salony.org .

Еротичний масаж роблять не тільки в зоні інтимних місць і ерогенних зон, хоча акцент буде саме на них.

Також як і розслабляючий масаж, цей масаж починається з масла і розігріву тіла руками.

Роблячи масаж чоловікові, можна почати зі спини. Розігрівши масло в руках а потім розігрівши руками спину чоловіка або партнера, можна додати до масажу ваші оголені груди. Ви сідаєте на поперек партнера і грудьми ніжно торкаєтеся до його спини. Рухаючись вгору-вниз вашу груди гладить партнера. Повірте в чоловіка будуть особливі враження від такого масажу.

Від спини можна переходити до його ніг. Від кінчиків пальців, на яких також можна трохи зупиниться, ви рухаєтеся по нозі вгору. Особливі місця діючі на збудження партнера – це внутрішня частина стегна, від коліна до паху. І апогеєм еротичного масажу буде звичайно ж масаж найінтимнішій частини у чоловіків.

Не шкодуйте масло, руки повинні добре ковзати. Якщо ви самі не відчуваєте наскільки приємно і як саме йому подобається найбільше, не бійтеся і питайте свого чоловіка. Адже йому має бути приємно, а не некомфортно і боляче. А чоловік може і промовчати, але наступного разу відмовитися від такого виду «задоволення».

Жіночий еротичний масаж також робиться по всьому тілу. Для початку потрібно розслабити дівчину і тільки потім акцентувати всю увагу на всіх відомих ерогенних зонах.

На інтимних місцях варто зупиниться вже в самому кінці. Причому все робимо руками і кінчиками пальців. Розігріте в руках масло наливаємо на низ живота і далі дуже ласкаво, без сильних натискань сковзаємо все нижче і нижче. Зупиніться довше на губах і тільки потім на самій головній точці жіночого організму. Спостерігайте за реакцією своєї партнерки.

Якщо вона не тремтить від задоволення – значить ви щось робите не так. Навіть якщо ви чуєте якісь звуки – це не зовсім те, що повинна відчувати жінка. Тільки тремтіння у всьому тілі означає, що їй подобається те що і як ви робите. Пам’ятайте – тут все потрібно робити дуже ніжно, ледь торкаючись. Нервові закінчення у жінки знаходяться на самій поверхні шкірного покриву, на відміну від чоловіків, яким подобається більш сильні натискання.

Коли ви навчитеся робити все правильно і красиво, можна навіть замислитися як знайти роботу в цій галузі. Правда, вам повинно і самим подобається те, що ви робите інакше клієнти можуть бути не задоволені.