Датський житлово-будівельний кооператив 3B заявив про намір звести в Копенгагені квартал, призначений для проживання людей похилого представників ЛГБТ-спільноти. Ком’юніті для людей нетрадиційної орієнтації у віці від 50 років і старше з’явиться на острові Амагер, пише The Copenhagen Post.

Квартал буде налічувати близько 30 житлових будинків. «З віком люди стають менш мобільними та проактивними, а літнім представникам ЛГБТ-спільноти, безумовно, необхідно контактувати з людьми аналогічних поглядів і переконань», — цитує видання президента організації «Гомосексуальні та сиві» Пітера Рольсдорфа, прокоментував новину про запуск проекту.

«ЛГБТ-спільноті потрібні такі квартали, і для нас будувати їх — цілком природно», — заявив, у свою чергу, голова житлово-будівельного кооперативу 3B.

В ком’юніті на острові Амагар зможуть жити і гетеросексуали, уточнює The Copenhagen Post, при цьому вони повинні дотримуватися чинних на території кварталу правил.

У 1980-х Данія стала першою країною в світі, що визнала одностатеві союзи, назвавши їх «зареєстрованими партнерствами». У 2012 році в країні були узаконені одностатеві шлюби. Такий шлюб у Данії може бути укладений як в РАГСі, так і в церкві. При цьому священик має право відмовити одностатевим парам в укладенні шлюбу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: