У США вчителька середньої школи була звільнена після інциденту з масовою розсилкою її інтимних фотографій одним з учнів. Про це повідомляє NBC News.

Викладачка на кілька хвилин залишила на столі свій смартфон, який не був захищений паролем. Один з учнів знайшов в телефоні її фотографії в оголеному вигляді і розіслав їх однокласникам, а також розмістив в соціальних мережах.

Винною в події визнали вчительку. NBC News цитує представника влади, який вважає, що відповідальність за неприйнятний контент повинні нести його автори й необхідно дбати про те, щоб такі матеріали були недоступні для інших.

Школяр за свої дії покараний не буде. Вчителька вже заявила, що пробачила його, а інші учні організували петицію на її підтримку.

У липні 2015 року вчительку однієї з американських шкіл засудили до 22 років позбавлення волі за секс з трьома своїми учнями. Слідчі зібрали відомості про 37 випадках «протизаконного сексуального контакту». Вчителька була заарештована після того, як мати одного з підлітків виявила інтимну переписку в його телефоні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: