На конференції «Захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров’ю та розвитку», яка проходила в Тулі у вівторок, 1 листопада, глава Ліги безпечного інтернету Денис Давидов позначив передплатників паблік у «ВКонтакте» під назвою «Діти 404» дітьми-гомосеками. Про це повідомляє «Коммерсант».

У своєму виступі Давидов перераховував небезпеки, які, на його думку, чекають дітей в інтернеті. Серед них виявилися секти, «агресивна інформація», пропаганда небезпечної поведінки, гри альтернативної реальності ( «неповнолітній стрибає з балкона або лягає під колеса поїзда, тому що сприймає це світ як віртуальний») і комп’ютерні ігри, розробники яких «спотворюють історію».

Крім цього, він поскаржився на «жорстокість сердець» і розповів про цькування, якому була піддана доктор психологічних наук Лідія Матвєєва, відповідальна за експертизу, на основі якої заборонили паблік «Діти-404», де надавали психологічну підтримку підліткам з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

«Може, пам’ятаєте ресурс, де неповнолітні діти-гомосеки виступали з табличками і пропагували цей спосіб життя?» – Запитав Давидов, викликавши усмішки в залі.

На початку жовтня Роскомнадзор вніс сайт проекту «Діти-404», що займається підтримкою гомосексуальних, бісексуальних та трансгендерних підлітків, до реєстру заборонених ресурсів.

Рішення про блокування «Діти-404» прийняв центральний районний суд Барнаула 13 квітня.

Після вступу в силу закону про заборону пропаганди гомосексуалізму серед дітей і підлітків, проект «Діти-404» не раз піддавався блокуванням на платформі «ВКонтакте».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: