Сексуальне виховання Заходу

Серед тисяч інтернет-зірок, які прославилися челленджами з газованою водою і летсплеями в Minecraft, на YouTube можна виявити і блогерів, які спеціалізуються на сексуальному вихованні підростаючого покоління. Наприклад, автори каналів Sexplanations, Hannah Witton і lacigreen цілком професійно розповідають передплатникам про користь контрацепції і небезпеки венеричних захворювань.

Крім стандартних запитань про сексуальну активність, у роликах зачіпаються і незвичайні теми на кшталт захоплення різними інтимними практиками або небезпеки вживання алкоголю і наркотиків.

Деколи сексуальною освітою дітей займаються не лише блогери-любителі, але і дипломовані професіонали. Наприклад, на каналі Sexplanations про мінливості статевого життя розповідає лікар Ліндсі До, що спеціалізується на роботі в галузі клінічної сексології. В описі каналу затверджується, що вона займається приватною практикою і регулярно виступає з лекціями перед студентами та колегами по цеху.

Правда, незважаючи на цілком передбачувану популярність тим з сексуальним підтекстом, вони далеко не завжди доходять до мільярдної аудиторії YouTube з-за обмежень за віком.

Але авторів це не зупиняє. На каналах з’являються відео інструкції по збірці інтимних іграшок в домашніх умовах або інтерв’ю з сексуально активними людьми похилого віку.

На той же Sexplanations підписана трохи більше 300 тисяч чоловік, а перегляди варіюються від 50 тисяч до декількох мільйонів, що щомісяця приносить докторові Ло близько трьох тисяч доларів. Найпопулярнішим відео на каналі виявився випуск, присвячений анального сексу: його подивилося більше 3,5 мільйонів осіб.

Анальний секс