На жаль, на російському YouTube практично немає каналів, присвячені статевому вихованню, а окремі ролики нікому не відомих лікарів з-за низької якості і, м’яко кажучи, нуднуватій подачі рідко збирають більше десяти тисяч переглядів.

У підсумку замість кваліфікованих психологів сексуальною освітою займаються, приміром, постійно хихикающие 20-річні громадяни України Дмитро Святов і Аліна Трикіла, які наочно демонструють дітям поцілунки з язиком і розповідають про правила спокушання в школі.

В опублікованих на YouTube-каналах «Дівчата мотора» і «Школа Поцілунків-ДМ» відео без жодних вікових обмежень пояснюється, як закохати в себе 14-річного хлопчика, правильно цілуватися з подругою і збудити дівчину диханням. «Вас вчать Дівчата Мотора і наша школа поцілунків! Ролики, що пройшли цензуру і любов глядачів!», — свідчить опис одного з каналів.

Тему для кожного ролика придумують самі передплатники, залишають коментарі на кшталт: «Мені 12, і я ще не цілувалася. Я закохана у 14-річного, у якого я у френдзоні. Що робити?». Наступний епізод «Дівчат Мотора» докладно пояснює, що варто зробити.

До речі, через скарги глядачів оригінальний канал «Дівчата мотора», на який було підписано близько мільйона осіб, заблокували. Сьогодні у «Школи поцілунків-ДМ» 112 тисяч передплатників, що приносить авторам близько тисячі доларів на місяць, а у нових «Дівчат Мотора» — всього 18 тисяч.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: