Сказ Машки

Далеко не всі блогери розповідають про правила спокушання в шкільних коридорах. Деякі заходять трохи далі і пояснюють юним дівчатам, як слід використовувати свою сексуальність, щоб зачарувати російських олігархів.

«Ви повинні сидіти і вишукувати своїх жертв — на Facebook, в “Однокласниках”, “ВКонтакте” і так аж до Mamba. Вам потрібно познайомитись з 10-15 чоловіками, адже з ким-то у вас може не скластися. У вас завжди повинні бути запасні варіанти», — заявляє ведуча YouTube-каналу «Сказ Машки» Марія Капшукова — пишногруда блондинка у леопардовій сукні, що сидить на позолоченому кріслі.

Вже більше чотирьох років вона пропагує споживчий спосіб життя і розповідає дівчатам, як їм «зачепитися» в Москві: знайти багатого олігарха і оселитися у столиці. Однак, за словами ведучої, починати треба з самотніх «прыщавых» невдах-одинаків, яких слід обдурити будь-яким доступним чином. «Потрібно придумати легенду, щоб залишитися у чоловіка вдома на три-чотири дні, ти повинна сказати, що вступаєш в університет або що у тебе померла бабуся або дідусь», — наставляє свою аудиторію блондинка, забористо матюкаючись через слово.

Крім покрокової інструкції по «підкорення» Москви, Капшукова розповідає про тонкощі відносин зі збоченими олігархами, радить російським «вчитися у кавказців», а дівчатам — погоджуватися на близькість з чоловіками на побаченнях. «Дівчата, нічого не даруєте чоловікам. Ви найголовніший для них подарунок», — впевнена ведуча.

Канал «Сказ Машки» приносить своєму творцю близько 1,3 тисячі доларів в місяць. Капшукова опублікувала 60 повноцінних відео (без обмежень за віком) і набрала понад 135 тисяч передплатників, які усіма силами підтримують творчість блондинки.

«Класна жінка. Розумна і красива. Всю правду-матку ріже. Краще, ніж всякі дешеві тупі моралистки», — захоплюються фанатки Капшуковой, попутно ображаючи всіх незадоволених і незгодних. Вони впевнені, що Машку критикують виключно задроти, «яким, окрім мозолів на правій руці, нічого не світить».