З різношерстого натовпу YouTube-гуру інтимного життя виділяється і 20-річний Андрій Петров, який веде канал імені себе. Нафарбований хлопець з кільцем у носі манірним голосом розповідає про стосунки, пластику обличчя і спроби знайти компроміс з батьками. «Живу без шаблонів», — пояснює він.

Хоча левову частку часу Петров приділяє кривлянням і обговоренню свого зовнішнього вигляду, він також ділиться з передплатниками інформацією про небезпеку венеричних захворювань і розповідає про користь контрацепції. «Вам треба хоча б почати користуватися презервативами і виключити зі свого життя секс з незнайомими людьми — тоді вам буде абсолютно нічого боятися», — повідомляє він у ролику, присвяченому ВІЛ і гепатиту.

Цікаво, що, крім тисяч хейтерів, які заочно зненавиділи Петрова за його зовнішність і голос, у блогера знаходяться і фанати, які грудьми встають на його захист. Хлопчина каже на серйозну тему, а люди все одно критикують його за педикуватість. Логіка?» — цікавляться вони.

Варто відзначити, що натовпи ненависників позитивно впливають як на популярність, так і на заробіток Петрова. При аудиторії в 155 тисяч осіб більшість випусків набирають 200-700 тисяч переглядів і щомісяця приносять блогеру близько тисячі доларів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: