Шлюб як довічний контракт: особливості інтимних стосунків у Китаї

Китайці взагалі дуже залежні від смартфонів. Через це постійно відбуваються аварії, зіткнення. На побаченнях також вважається нормальним не відриватися від телефону. Європейці часто жартують над цим.

У них зовсім інші погляди на шлюб, набагато рідшими є розлучення, думка батьків та сім’ї значать більше, ніж в західних країнах. Їх шлюб походить на контракт. Довічний контракт на те, щоб чоловік жив з тобою. Жінок значно менше, ніж чоловіків, і це позначається на їх характері. Китаянки примхливі і вимогливі, а чоловіки податливі і ведені.

 

По темі: Made in China. Чому Україні потрібно повчитися лобізму у Китаю

Вибираючи пару, тут не стільки приділяють увагу почуттям, скільки матеріальному стану: чи підходите ви за соціальним статусом, яка у вас робота, чи є машина. Китайці можуть заговорити про шлюб на перших побаченнях. Були випадки, коли мене хотіли представити батькам у перші дні спілкування. Для мене це був шок! Іноземна дружина (або чоловік) — це тут дуже престижно. Для себе ж я не уявляю шлюб з китайцем: ніколи не знаєш, через статус чи від справжніх почуттів він з тобою.

В Китаї майже у всіх один малюк, хоча в 2015 році скасували політику «Одна сім’я — одна дитина». Дуже дорого обходиться виховання і навчання. Тут на маленьких дітей роблять величезні гроші: садочки і школи всі платні. Моя школа англійської вважається недорогою і обходиться батькам малюків у 15 тисяч юанів на рік.