Французькі прокурори не визнали 28-річного чоловіка винним у згвалтуванні 11-річної дівчинки, а порахували, що вона сама погодилася вступити з ним в статевий зв’язок. Про це в середу, 27 вересня, повідомляє The Local.

Випадок стався у квітні в передмісті Парижа Монманьї. За даними слідства, чоловік заманив дівчинку до себе додому, де обіцяв «навчити її цілуватися». Однак там у них стався статевий контакт.

Сім’я дитини і її юристи вимагали визнати чоловіка винним у згвалтуванні, заявляючи, що дівчинка була «паралізована» від страху і «нездатна захистити себе».

У свою чергу, прокурори вирішили звинуватити чоловіка, який виявився батьком двох дітей, за статтею про сексуальній нарузі над неповнолітнім (atteinte sexuelle), а не про зґвалтування, як того вимагали адвокати постраждалої. Було встановлено, що з боку чоловіка на адресу дитини не було вироблено ніяких дій насильницького характеру, так само як і загроз. Таким чином, було з’ясовано, що дівчинка була не проти сексуального контакту з чоловіком і сама погодилася вступити з ним в статевий зв’язок.

Вік згоди у Франції становить 15 років. Стаття 227-25 конституції говорить: «Злучення без насильства, примусу, загрози або несподіванки є сексуальним злочином з боку дорослого по відношенню до особистості дитини у віці до п’ятнадцяти років і карається позбавленням волі на строк до п’яти років і штрафом в розмірі 75 тисяч євро» . Однак в статті згадуються тільки «сексуальні злочини» (atteinte sexuelle), а не згвалтування.

Суд над чоловіком був відкладений до 13 лютого 2018 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: