Вчительку з Флориди звинуватили в розбещенні учениці у шкільної дошки

В окрузі Семінол (Штат Флорида, США) 30-ю вчительку Жаклін Труман звинуватили в розбещенні 15-річної учениці. Про це повідомляє The Independent.

Учениця розповіла слідчим, що займалася з Труман сексом за взаємною згодою від п’яти до десяти разів, причому інтимний зв’язок проходив прямо в класі.

Вчительку звинуватили в розпусних діях по відношенню до неповнолітньї особи, зараз вона знаходиться під вартою і активно співпрацює зі слідством.

20 травня поліція Флориди заарештувала 35-річну вчительку старшої школи Тіффані Мішель Гелайгу за секс з 17-річним учнем.

16 липня 57-річного вчителя недільної школи в англійському місті Ноттінгем Пола О’Ніла засудили до довічного ув’язнення за організацію трансляцій зі зґвалтуванням дітей, що живуть на Філіппінах. На суді він погодився з 30 звинуваченнями, висунутими на його адресу. Серед них – три згвалтування неповнолітніх, організація або причетність до скоєння злочинів, насильницьке залучення 13-річної дитини в сексуальний контакт, а також в організації дитячої проституції, пише газета Поступ.