Американські фахівці з’ясували, що основним способом отримання жіночого оргазму є мастурбація під час статевого акту. Стаття з висновками вчених опублікована в журналі Archives of Sexual Behavior.

У дослідженні взяли участь 1569 чоловіків і 1 478 жінок. В ході анонімного опитування добровольці вказали рівень своєї сексуальної активності, частоту оргазмів, ступінь задоволеності статевими стосунками з минулими і справжніми партнерами. При цьому вчені визначали точні умови, при яких жінки отримували задоволення, питаючи добровольців, чи відбувається це під час «вагінального статевого акту» або «акту з додаткової кліторальної стимуляції».

Виявилося, що відповіді учасників залежали від того, чи уточнювали інтерв’юери, що саме розуміється під «оргазмом під час вагінального статевого акту». Деякі піддослідні вважали, що додаткова стимуляція входить в це визначення. Такі результати ставлять під сумнів висновки інших фахівців, які проводять подібні дослідження, які не враховували цю особливість при аналізі відповідей респондентів. За словами вчених, додаткове стимулювання під час сексу підвищує ймовірність отримання оргазму у жінок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: