Представлено інструмент для створення порно з голлівудськими актрисами

У мережі навчилися програмувати штучний інтелект на створення порнографічних роликів за участю підроблених знаменитостей. Про це повідомляє Motherboard.

Як стверджується в матеріалі видання, в інтернеті стало з’являтися створене за допомогою спеціальних програм фейковий порно, в якому знімаються актриси з автоматично накладеними особами зірок Голлівуду. «Учасницями» відео для дорослих вже встигли стати Скарлетт Йоханссон, Емма Уотсон, Мейсі Вільямс, Тейлор Свіфт, Галь Гадот і Обрі Плаза.

Відзначається, що для створення подібних порно-роликів не потрібно ніяких додаткових знань і умінь, тільки спеціальна програма, яка перебуває у вільному доступі в мережі. «Вона завжди каже правду тих, хто дивиться уважно. Однак з першого погляду записи здаються правдоподібними », – пояснили журналісти Motherboard.

За словами відвідувача розважального порталу Reddit і програміста, який переховується під ніком deepfakes, для створення порно з особами знаменитостей він використовує загальнодоступний інструмент TensorFlow від корпорації Google, стокові фото і ролики, розміщені на YouTube. «З сотнями фотографій я можу легко генерувати мільйони виразів обличчя для навчання штучного інтелекту», – розповів програміст.

Він також додав, що використовує штучний інтелект, розроблений співробітниками NVIDIA. Проте, в компанії відмовилися коментувати нестандартне використання їх програми.