У заповіті покійного творця Playboy виявили дивний пункт

Засновник журналу Playboy Х’ю Хефнер вказав у заповіті, що спадкоємців його стану варто виключити з одержувачів в тому випадку, якщо вони будуть викриті в алкогольному або наркотичному пристрасті. Про це повідомляє ET Online.

«Якщо одержувач регулярно або часто вживає речовини, які викликають фізичну або психологічну залежність, або ж зловживає алкоголем або лікарськими препаратами без припису лікарів, то, ймовірно, він не може подбати про себе і не в змозі управляти фінансовими справами. Це означає, що одержувач повинен бути вилучений з заповіту », – йдеться в документі.

При цьому, спадкоємці можуть почати боротьбу з пристрастю. І якщо тест покаже, що протягом 12 місяців вони нічого не вживали, то зможуть знову претендувати на частину майна покійного. У числі спадкоємців значаться четверо дітей Хефнер – Крісті, Девід, Марстон і Купер.

Засновник імперії Playboy Х’ю Хефнер пішов з життя 28 вересня в віці 91 року. Він заздалегідь викупив місце на кладовищі поряд з легендарною голлівудською актрисою Мерілін Монро, яка прикрасила обкладинку першого номера Playboy в грудні 1953 року.