Американці розповіли про найнезвичайніші місця для сексу

Американське видання журналу Vice попросило своїх читачів розповісти про найбільш божевільні місця, де ті займалися коханням. З’ясувалося, що багатьох приваблює природа.

Так, одна дівчина зізналася, що її партнер був бездомним, тому іншого місця, крім лісу, для них не знайшлося. При цьому не всі визнали досвід вдалим: інша респондентка, згадуючи любовний зв’язок в лісі, згадувала в першу чергу комарів, які «обліпили буквально все».

Ще одна читачка, 36-річна Марго, зізналася, що одного разу кохалася в центрі «інопланетного» кола на полі, а 37-річний Лекс і його дівчина вибрали для цього заняття квітучу яблуню.

Не меншою популярністю користувалися й громадські міські простори. У пошуках екстремальних відчуттів коханці усамітнювалися в гірці-трубі на дитячому майданчику, на кріслі Санта-Клауса в торговому центрі, на галявині перед бібліотекою коледжу і в «ледачій річці» посеред заповненого людьми аквапарку.

Також серед читачів виявилися любителі підземель: 45-річний Бен розповів про статевий акт в підвалі монастиря, а 32-річний Стів зізнався, що у нього був секс утрьох в паризьких катакомбах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: