Випускниця релігійної школи 23-річна Бейлі Гібсон з американського міста Сакраменто, штат Каліфорнія, продає свою незайманість на аукціоні. Вона зважилася на це після того, як розчарувалася в своєму нареченому і порвала з ним стосунки, пише cupol.lviv.ua.

Гібсон розповідає, що з самого дитинства їй дозволялося дивитися по телевізору тільки релігійні передачі. У 16 років її віддали в закриту християнську школу, де забороняли спілкуватися з чоловіками.

Після закінчення навчального закладу Гібсон познайомилася з хлопцем і мріяла віддатися йому тільки після весілля. Але той не дочекався укладення шлюбу і переспав з колишньою подругою.

Свою невинність дівчина виставила на спеціальному аукціоні. Його власник каже, що за невинність можна виручити багато грошей. Так, зовсім недавно він продав невинність 20-річної дівчини за 400 тисяч доларів. половину цієї суми він забрав собі.

Влітку 2017 року суд в Фінляндії засудив чоловіка до 14 місяців позбавлення волі умовно за покупку невинності 16-річної мешканки міста Тампере. За невинність дівчина отримала 200 євро.

У квітні стало відомо, що суд в Новосибірську ухвалив виплатити 29-річній дівчині компенсацію в розмірі 45 тисяч рублів за втрату невинності під час огляду у недосвідченого гінеколога.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: