Дівчина зробила інтимні фото з незнайомцями з Tinder і прославилася

Мешканка Данії прославилася в мережі завдяки інтимним знімкам, зробленим протягом 30 хвилин після її знайомства з залицяльниками з Tinder. Про це повідомляє BoredPanda.

Фотограф Марі Хільд (Marie Hyld) пояснила, що втомилася бачити одні й ті ж «вилизані пости, фотографії та оновлення» в соціальних мережах і додатках. У спробі показати людям щось «дійсно цікаве», 24-річна датчанка вирішила створити фотопроект Lifeconstruction.

В рамках проекту Хілд шукає чоловіків і жінок в Tinder, а потім фотографується з ними в перші півгодини знайомства, імітуючи романтичні відносини. Завдяки цьому у користувачів створюється відчуття, що пара знайома як мінімум кілька місяців. «Я думаю, нам сьогодні не вистачає спілкування в реальному світі. Як я бачу, ситуація тільки погіршується, і в цьому винні соціальні мережі. Іронічно, що мій проект не може існувати без Tinder », – сказала фотограф.

На опублікованих фотографіях дівчина обіймається і цілується з незнайомцями в самих різних локаціях: на дивані, в душі, на фортепіано. За словами Хільд, кілька разів учасники проекту «ламали її власні межі дозволеного». Проте Lifeconstruction допоміг фотографу «краще пізнати себе».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: