Житель Татарстану по черзі ґвалтував постояльців готелю

Житель Татарстану Алмаз Нурієв затриманий за підозрою в скоєнні злочинів сексуального характеру відносно декількох постояльців готелю, повідомляє сайт postup.brama.com.

За даними слідства, в ніч на 4 листопада 36-річний чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вирішив відвідати свою подругу, яка проживала в готелі «Кварт». У номері її не було, тому татарстанець почав ходити по поверхах і заглядати в незакриті номери. В одному з них він побачив сплячу 13-річну дівчинку і тосовно неї дії сексуального характеру. На цьому він не зупинився і зайшов в наступну кімнату, де спали дві інші неповнолітні дівчинки. Одну з них, 2005 року народження, він відвів у ванну кімнату і, як йдеться в повідомленні, скоїв розпусні дії.

Далі Нурієв пішов на верхній поверх і зайшов до кімнати, де були 37-річна жінка та її маленька дитина. П’яний чоловік зґвалтував її і, нарешті, залишив будівлю.

5 листопада татарстанець був затриманий. Йому пред’явили звинувачення за статтями 131 КК Росії ( «Зґвалтування»), 132 КК ( «Насильницькі дії сексуального характеру») і 135 КК ( «Розпусні дії»). Свою провину він визнав. Відзначається, що в 2014 році він вже був засуджений на 4 роки і 9 місяців за аналогічні злочини. Призначено судова медична, молекулярно-генетична, психолого-психіатрична експертизи.

Також почалася дослідча перевірка щодо посадових осіб готелю «Кварт» і приватного охоронного підприємства «Сфінкс», відповідальних за забезпечення безпеки постояльців готелю.