Вчительку в США заарештували за секс з восьмикласником під час екскурсії

Вчительку в американському штаті Каліфорнія звинуватили в тому, що у неї були сексуальні відносини з восьмикласником під час поїздки з класом до Вашингтона навесні цього року. Про це повідомляє The New York Post з посиланням на заяву місцевої влади.

26-річна Жаклін Ніколь Мюллер (Jacqueline Nicole Muller) була арештована 20 серпня. Однак відомо про це стало тільки зараз.

За словами поліцейських, 9 травня педагог вивезла клас на екскурсію в американську столицю. На ніч школярі разом з учителем зупинилися в готелі.

Школяр розповів, що в березні цього року він почав спілкуватися з Мюллер в Instagram, з’ясувалося, що у них багато спільних інтересів. Через місяць пара поцілувалася.

Правоохоронці з’ясували, що за час поїздки – в Вашингтоні – у вчительки і школяра двічі були інтимні стосунки. Про їх зв’язок стало відомо після того, як батьки хлопчика прочитали його листування в телефоні. Так, Мюллер писала своєму учневі: «Сподіваюся, ти добре спав, кохання моє. Сумую за тобою”.

Коли про подію дізналася адміністрація школи, вчительку відразу звільнили. Який саме термін загрожує жінці, не уточнюється.