Сексу знайшли гідну альтернативу

Згідно з дослідженням туристичної компанії Contiki більшість людей у ​​віці від 18 до 35 років вважають за краще подорожі сексу. Про це повідомляє Travel and Leisure.

Експерти поставили учасникам дослідження питання: «Від чого ви готові відмовитися на шість місяців, якщо б це означало, що ви зможете безкоштовно кататися по світу?»

Близько 80 відсотків респондентів вирішили, що вони б негайно віддали пароль від свого облікового запису Netflix, інші 77 відсотків проголосували за варіант «відмовитися від кави», а ще 73 відсотки готові кинути пити.

Найбільше експертів здивувало, що 57 відсотків опитаних могли б відмовитися від сексу заради подорожей. У той же час 41 відсоток респондентів готові протягом півроку не користуватися телефоном.

Експерт з подорожей Ліззі Пук склала список кращих місць, куди може з’їздити турист-одинак. На першому місці Пук зазначила круїз в Антарктику, де можна побачити гігантських морських котиків, папуаських пінгвінів і айсберги. Також експерт порадила походи в Катманду. На її думку, базовий табір Евересту ідеально підійде мандрівникам-одинакам.