Мешканка Владикавказа звинуватила знайомого в зґвалтуванні і отримала справу

У Владикавказі порушили кримінальну справу проти місцевої жительки, яку підозрюють в обмові. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті управління Слідчого комітету (СК) Росії по Республіці Північна Осетія – Аланія.

За даними слідчих, 18-річна дівчина звернулася в поліцію на початку лютого і заявила, що знайомий її зґвалтував. «При цьому дівчина була попереджена про відповідальність за завідомо неправдивий донос», – уточнюється в повідомленні.

У СК зазначили, що в ході проведеної перевірки з’ясувалося, що дівчина обмовила свого знайомого і ніякого злочину щодо неї він не скоював.

«Кавказ. Реалії »стверджує, що під знайомим мається на увазі її молодий чоловік. «Сам хлопець був приголомшений показаннями своєї супутниці і стверджував, що у них все було по взаємній симпатії», – передає видання.

Згідно із законом за помилковий донос передбачено покарання у вигляді штрафу, примусових робіт або тюремного ув’язнення терміном до трьох років.

У грудні 2018 року в Туапсе (Краснодарський край) було порушено кримінальну справу проти 19-річної Дарини Аген після того, як вона відбилася від передбачуваного гвалтівника. Їй загрожує тюремне ув’язнення до восьми років.