Російська школярка стала жертвою групового зґвалтування

Слідчі Санкт-Петербурга почали розслідування групового зґвалтування 17-річної школярки. Про це в середу, 20 лютого, говориться в повідомленні.

За попередніми даними, двоє чоловіків, перебуваючи в квартирі одного з будинків по Цивільному проспекту, згвалтували неповнолітню дівчину 19 лютого.

Слідчі вилучили і вивчили фотографії, відеозаписи з мобільних телефонів підозрюваних, потерпілої, а також допитали свідків і саму потерпілу.

Раніше «Московський комсомолець» повідомив про те, що школярка була згвалтована п’ятьма чоловіками. За інформацією видання, дівчина познайомилася з 27-річним чоловіком, який зустрів її після уроків, напоїв алкоголем і відвіз до себе додому. Там знаходилися троє його друзів. Всі вони згвалтували підлітка. Після цього ініціатор зґвалтування вирішив позбутися від жертви і викинув її на вулицю, залишивши в заметі, де дівчину виявив 36-річний таксист, який також згвалтував її в машині, а потім залишив на автобусній зупинці. У постраждалої, за інформацією газети, виявшли пневмонію після тривалого перебування на холоді.