Учитель фізкультури півроку ґвалтував 13-річну ученицю в спортзалі

Учитель фізкультури ґвалтував 13-річну ученицю в спортзалі однієї з приміських шкіл Якутська (Республіка Саха, Якутія). Про це повідомляється на сайті Управління Слідчого комітету по Республіці Саха.

Слідством встановлено, що з грудня 2017 по травень 2018 року педагог зробив 29 злочинів проти статевої недоторканності дівчинки. Крім спортзалу, вони відбувалися в його машині і квартирі.

За версією слідства, педагог 15 разів згвалтував дівчинку і 14 раз зробив насильницькі дії сексуального характеру відносно неповнолітньої. Йому пред’явлено звинувачення за статтями 132 ( «Насильницькі дії сексуального характеру, вчинені щодо неповнолітньої, яка не досягла 14-річного віку»), 131 ( «Згвалтування неповнолітньої, яка не досягла 14-річного віку») і 156 КК ( «Невиконання обов’язків по вихованню неповнолітнього »).

Батьки дівчинки дізналися про згвалтування, виявивши переписку з учителем в телефоні дочки. Його затримали і порушили кримінальну справу. Відразу після цього насильника звільнили зі школи. Постраждалій школярці призначили реабілітацію, щоб мінімізувати заподіяну їй фізичний і психологічний шкоду.

Учитель відмовився визнати провину, але слідству вдалося підтвердити його причетність до зґвалтувань за допомогою комплексу необхідних заходів. До дисциплінарної відповідальності також залучили адміністрацію школи.