Розкрито причини втрати задоволення від сексу у російських чоловіків

Вчені з Національного медичного дослідницького центру психіатрії та наркології імені В.П. Сербського у Росії провели дослідження серед російських чоловіків і з’ясували, чому вони страждають оргазмічною ангедонією – станом, при якому людина не отримує задоволення від сексу, хоча еякуляція зберігається. Про це повідомляє КуПол.

Співробітники центру обстежили 50 чоловіків у віці від 23 до 47 років з подібними симптомами. З’ясувалося, що в 20 відсотках випадків чоловіки не могли отримувати задоволення від оргазму через депресію. У 26 відсотків пацієнтів причиною стала неврастенія, у 18 відсотків ангедонія виникла на тлі диссоціативного розлади. Ще трохи більше третини чоловіків мали шизотипові розлади.

Лікарі відзначили, що зазначені розлади характеризувалися різними симптомами – дратівливістю, неуважністю, підвищеною сугестивністю, егоцентризмом, вразливістю, тривожністю і загальним зниженням настрою.

На думку медиків, втрата задоволення від оргазму обумовлена ​​виключно психічним станом і не має фізіологічних причин. Лікарям вдалося підібрати для пацієнтів різні препарати і види психотерапії, а також допомогти нормалізувати режим праці і відпочинку. Лікування виявилося успішним в 70 відсотках випадків.