Дочка кінорежисера Стівена Спілберга та актриси Кейт Кепшоу Мікаела розповіла про реакцію батьків на її відхід у порно. Про це повідомляє The Sun.

«Не дивлячись на те що писали люди, мої батьки не збентежені. Насправді вони очікували, що у мене буде така кар’єра – якесь мистецтво аутсайдера або табуйована творчість. Вони завжди знали, що я трохи невротична», – зазначила 23-річна дочка кінематографіста. За її словами, родичі завжди розуміли, що вона буде займатися тим, чим захоче, незалежно від їх думки.

«Мені не сумно через них. Люди не повинні їх жаліти. Вони постійно говорять: “Мені шкода ваших батьків”. Але тут ніхто не є жертвою », – заявила Мікаела.

При цьому дівчина зізналася, що батьків турбували її проблеми з алкоголем, в зв’язку з чим вона кинула пити. Це сталося після того, як на початку березня її затримали за побутове насильство. Тоді наречений Спілберг, 47-річний Чак Панков, підтвердив затримання, підкресливши, що сталося непорозуміння. Він відмовився розкривати подробиці події, запевнивши, що ні він, ні його наречена не постраждали.

У лютому Мікаела розповіла про початок кар’єри в порноіндустрії в жанрі соло. За її словами, вона втомилася від щоденної виснажливої ​​роботи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: