Порносайт Pornhub ввів спеціальні привілеї для користувачів з Італії, які перебувають на карантині через коронавірус. Для них забезпечили безкоштовний доступ до преміум-контенту. Про це повідомляє Daily Mail.

У Pornhub підкреслили, що акція триватиме мінімум до 3 квітня, дати закінчення введеного владою заборони на в’їзд в країну і виїзд з неї. В цілому представники компанії мають намір надати італійцям безкоштовний доступ до порнографічних преміум-роликам на весь термін карантину.

У Pornhub підкреслили, що надали безкоштовний доступ, щоб «допомогти італійцям, яким належить провести ці тижні вдома». «Вперед, Італія, ми любимо тебе!» – йдеться у зверненні компанії. Представники Pornhub також додали, що планують направити частину березневої виручки на допомогу Італії.

За підсумками 2019 року Італія увійшла в десятку країн, де найбільше дивляться порно. Європейська країна посіла сьоме місце, поступившись в тому числі Франції та Німеччини. Тоді Pornhub визначив переваги користувачів з різних країн.

Сайт відвідують в середньому 115 мільйонів разів в день, це дорівнює загальній населенню Канади, Австралії, Польщі та Нідерландів. Найпопулярнішим пошуковим запитом став amateur (аматорське порно), за ним слід alien (інопланетяни). У Pornhub порахували, що це пов’язано із закликом користувачів мережі штурмувати секретну військову базу «Зона 51» в американському штаті Невада.

Популярність набрали також ролики «від першої особи» (POV), – категорія закриває трійку головних запитів сайту. На четвертому місці опинилася блогерша Бель Делфін (Belle Delphine), що прославилася завдяки продажу води з власної ванни. У 2019 вона завела канал на Pornhub, але еротичного контенту там не розмістила.

Найпопулярнішими категоріями порно в 2019 році стали відео з японськими актрисами, хентай і лесбійське порно. Трохи менше користувачі шукали відео категорії MILF (за участю жінок середніх років), а також з корейськими і азіатськими актрисами.

Серед порноакторів найпопулярнішою стала Лана Роудс (Lana Rhoades), за нею йде Міа Халіфа (Mia Khalifa), яка перестала зніматися в подібних роликах ще в 2015 році. Райлі Рід (Riley Reid), як і в минулому році, зайняла третє місце. З чоловіків в цьому списку вище всіх розташувався іспанець Джорді Ель-Ніньо Полла (Jordi El Niño Polla) – він на шостому місці.

За попередніми даними, Італія знаходиться на другому місці за кількістю тих, що заразилися – 12 462 особи. З них 827 осіб померли, понад тисячу – вилікувалися. В країні призупинена майже вся торгова діяльність. Залишилися відкритими лише магазини з предметами першої необхідності і аптеки, а також доставка додому.

За останніми даними, в світі зафіксовано понад 127 тисяч випадків зараження коронавирусной інфекцією. У першій вісімці за кількістю хворих знаходяться чотири європейських країни: Італія, Франція, Іспанія та Німеччина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: