Прийнятий в сім’ї нареченої ритуал першої шлюбної ночі привів нареченого в жах

Чоловіка привів в жах прийнятий в родині нареченої старовинний ритуал, про який він дізнався в ході підготовки до весілля. Він поділився своєю історією на порталі Reddit.

Модель поскаржилася на заборону зайнятися сексом з сусідами

Британська модель Олександра Кейн (Alexandra Cane) виклала знімок в нижній білизні і поскаржилася на заборону зайнятися сексом з сусідами через пандемію коронавірусу. Про це повідомляє Daily Mail.

Порно виявилося корисним для жіночого організму

Дослідники, які опитали 2433 жінок з США та Угорщини, з’ясували, що порно позитивно впливає на жіночу сексуальність. Про підсумки наукової роботи, за результатами якої було встановлено користь порно для жіночого організму, повідомляє PsyPost.

Користувачі інтернету кинулися за порно з коронавірусом

Користувачі інтернету стали активно шукати порно по тематиці китайського коронавірусу SARS-CoV-2. Як зауважує Motherboard, ролики стали регулярно публікувати на сайтах з порнографічними відео.

Pornhub присвятив порно протестам в США

У мережі з’явилося порно, присвячене протестам в США, викликаним убивством афроамериканця Джорджа Флойда. Наприклад, на сайті Pornhub вже опубліковано кілька десятків відео з тегом #blacklivesmatter («життя чорношкірих мають значення), який використовують учасники протестів.

Російських поліцейських посадили за секс з неповнолітньою волейболісткою

В Анапі суд засудив до позбавлення волі двох колишніх співробітників поліції за примушування до сексу неповнолітньої волейболістки. Про це crimeplanet.info повідомили в прес-службі Краснодарського крайового суду.

Дітей вирішили навчити сексу за допомогою відео з порноакторами

Уряд Нової Зеландії запустив соціальний проект Keep It Real Online, який допомагає батькам виховувати дітей в цифрову епоху. Один з розділів сайту присвячений тому, як правильно розмовляти з дитиною про порнографію.