Дітей вирішили навчити сексу за допомогою відео з порноакторами

Уряд Нової Зеландії запустив соціальний проект Keep It Real Online, який допомагає батькам виховувати дітей в цифрову епоху. Один з розділів сайту присвячений тому, як правильно розмовляти з дитиною про порнографію.

Американську боксерку пробачили за потрапляння в організм допінгу під час сексу

Американська боксерка Вірджинія Фукс виправдана у справі про застосування допінгу. Про це повідомляється на офіційному сайті антидопінгового агентства США (USADA).

Бажаючим зайнятися сексом під час пандемії дали поради

Департамент охорони здоров’я Нью-Йорка запропонував бажаючим зайнятися сексом під час пандемії кілька способів врятуватися від можливого зараження коронавірусів. Як повідомляє New York Post, серед рад – секс в масці і використання стін між партнерами.

Кокорін описав секс одноклубника з Памелою Андерсон

Нападник петербурзького «Зеніту» Олександр Кокорін, який виступає на правах оренди за «Сочі», в інтерв’ю YouTube-каналу «Кент» описав секс одноклубника Аділя Рамі з актрисою Памелою Андерсон.

Ілон Маск прокоментував чутки про груповий секс з Ембер Херд і Карою Делевінь

Засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск прокоментував чутки про груповий секс з актрисою Ембер Херд і моделлю Карою Делевінь. Про це повідомляє Page Six.

Мільйонер задумав першу секс-вечірку з соціальною дистанцією

Британський мільйонер Річард Стенлі (Richard Stanley) задумав провести першу секс-вечірку, на якій будуть дотримуватися правила соціальної дистанції, введені через поширення коронавіруса. Про це пише Кноксдігс.