Жителі США масово порушують карантин і нехтують правилами безпеки заради того, щоб зайнятися сексом. Про це повідомляє Daily Mail.

26-річна Сара з Нью-Йорка розповіла, що пішла на побачення з хлопцем, з яким довго спілкувалася під час карантину після того, як їх заплановане побачення скасувалося через введеного в місті режиму суворої ізоляції. Чоловік сказав їй, що у нього немає ніяких симптомів коронавірусу. Після другого побачення у пари був регулярний секс, і Сара не шкодує про це.

30-річний Алекс зі штату Нью-Джерсі поділився схожою історією, хоча він порушив карантин, щоб продовжити відносини, а не почати їх. «Я зустрічався з однією дівчиною приблизно за місяць до того, як нам довелося піти в режим суворої ізоляції, і ми досягли етапу, коли відносини ставали більш серйозними. Карантин мало не вбив всю пристрасть і романтику », – сказав він. Після введення режиму ізоляції Алекс ще раз зв’язався з тією дівчиною, і вона запропонувала зустрітися. «Вона прийшла, і … так! Якщо чесно, я навіть не думав питати, чи були у неї симптоми. Я вірю їй », – сказав він.

Всі ці люди уникли наслідків після порушення карантину заради сексу, але відомо і про тих, що заразилися через подібної поведінки людей. Одна американка анонімно розповіла, що кілька разів порушила карантин, щоб зайнятися сексом зі своїм тепер уже колишнім бойфрендом, який працює в одній з життєво важливих для держави сфер.

«Я зустрілася з ним в кінці квітня і захворіла через кілька днів. З ним все в порядку – думаю, він хворів безсимптомно. Це так засмутило мене, що я влаштувала йому заслужену прочуханку, і ми розлучилися », – сказала вона. Жінка зазначила, що її колишній хлопець досі не пройшов тест на коронавірус. «Розбите серце не може зрівнятися з хвилями жару, затуманеним мозком, болями у всьому тілі, діареєю і відсутністю апетиту. Цей чоловік не вартий того, щоб захворіти », – сказала вона.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: