Департамент охорони здоров’я Нью-Йорка запропонував бажаючим зайнятися сексом під час пандемії кілька способів врятуватися від можливого зараження коронавірусів. Як повідомляє New York Post, серед рад – секс в масці і використання стін між партнерами.

«Будьте креативні з позиціями в сексі і фізичними бар’єрами між вами, начебто стін, що дозволить здійснити сексуальний контакт, але без прямого контакту віч-на-віч», – йдеться в рекомендаціях медиків. На думку фахівців, наявність маски, що закриває і ніс, і рот у період поширення коронавірусу – «хороший спосіб посилити захист під час сексу».

При цьому департамент підкреслив, що найбезпечнішими все ще залишаються способи, які не мають на увазі контакту між партнерами. У приклад привели відеозв’язок, чати з трансляціями і обмін еротичними повідомленнями.

Користувачів соцмережі Twitter здивували поради фахівців. Багато порахували, що це заходи, які навряд чи в реальності буде дотримуватися більшість людей. «Хм, а люди дійсно все це роблять?» – задалася питанням mallorymhughes. TheCryptoBadger не повірив, що це реальні поради, написавши, що «вони троля нас». “Що ж. Для деяких з нас це єдиний шанс зайнятися сексом! » – пожартував 50Fireball.

Були й ті, хто вважав, що заходи допоможуть визначити небажаних партнерів. На думку emilyhamedian, відмова від маски під час сексу рівноцінний відмови користуватися іншими типами захисту. Юзерка зробила висновок, що так можна зрозуміти, з ким не варто продовжувати стосунки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: