Користувачі інтернету стали активно шукати порно по тематиці китайського коронавірусу SARS-CoV-2. Як зауважує Motherboard, ролики стали регулярно публікувати на сайтах з порнографічними відео.

З пошуку слова «коронавірус» на Pornhub користувачам показується більше 100 відеороликів. В одному з них описано, що жінка середніх років погодилася на секс за ліки від захворювання, а в іншому, що два пацієнти з коронавірусів займаються сексом в палаті на карантині. Як зазначає видання, користувачі кинулися шукати еротичний контент подібної тематики.

Деякі відео мають повноцінний сюжет. Наприклад, ролик пари під ніком Spicy x Rice присвячений китайському місту Ухань. В реальності його закрили незабаром після того, як на території міста було зафіксовано багато заражених вірусом. Еротичне відео зроблено в форматі запису з нагрудного відеореєстратора.

У головній ролі виступає співробітник Центру з контролю і профілактики захворювань США. Він прибуває в Ухань після закриття міста. За сюжетом, чоловік в захисному костюмі вивчає покинутий медичний центр. Через деякий час на нього нападає жінка. Після цього між акторами починається секс.

Проте далеко не всі відео дійсно присвячені тематиці, що набирає популярність. Деякі лише використовують слово для того, щоб зацікавити глядача, але насправді вміст не має відношення до захворювання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: