Британський мільйонер Річард Стенлі (Richard Stanley) задумав провести першу секс-вечірку, на якій будуть дотримуватися правила соціальної дистанції, введені через поширення коронавіруса. Про це пише Кноксдігс.

Стенлі і його дівчина Джанет, що працює медсестрою, таким чином вирішили відзначити майбутнє закінчення карантину в Великобританії. За його словами, вечірка для свінгерів пройде під відкритим небом. «Потрібно слідувати правилам. Якщо нам дозволять все влаштувати, то це буде приголомшлива ніч», – запевнив чоловік.

За словами Стенлі, організувати вечірку він планує до 25 липня. Бізнесмен вважає, що пари, які візьмуть в ній участь, залишаться в безпеці, тому що на території біля його будинку можна розміститися з дотриманням дистанції. Вечірку планують провести, навіть якщо учасники не зможуть змінювати партнерів і об’єднуватися.

«Якщо вечірки в приміщеннях не дозволять, ми будемо на вулиці. Давайте сподіватися на теплий вечір і малу кількість москітів», – запропонував Стенлі.

Мільйонер і його партнерка давно проводять секс-вечірки, які вони називають найкращими і популярними у Великобританії. П’ять років тому діяльність Стенлі піддалася критиці після того, як під час однієї з його вечірок в басейні потонула людина. Річард пірнув за ним, витягнув і намагався врятувати, проте йому це не вдалося. Пізніше смерть чоловіка пояснили нещасним випадком, а Стенлі продовжив влаштовувати вечірки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: