Британська модель Олександра Кейн (Alexandra Cane) виклала знімок в нижній білизні і поскаржилася на заборону зайнятися сексом з сусідами через пандемію коронавірусу. Про це повідомляє Daily Mail.

На розміщеному фото в Сторіс в своєму Instagram-акаунті дівчина попозувала в мереживній комплекті. «Здається, тепер заборонено займатися сексом з будь-ким, хто не живе з тобою в одній квартирі. Передаю привіт всім, хто живе один!» – підписала вона фотографію.

За інформацією видання, в Англії вступили в силу нові правила, згідно з якими двом і більше людям з різних будинків заборонено збиратися в будь-якому приватному місці. Нове регулювання стосується всіх, крім спортсменів, сімей, які повинні бути присутніми на похоронах, робітників і дітей, які з яких-небудь обставин були розлучені з батьками.

У травні американка вийшла на прогулянку в купальнику з захисних масок заради протесту проти карантину, після чого була вилаяти в мережі. Давида Сал (DaVida Sal) позувала навпроти супермаркету Trader Joe’s в бікіні з блакитних медичних масок і босоніжках бежевого кольору. «Це егоїзм і неповагу до людей, які хворіють або втратили своїх близьких», – підкреслив один з користувачів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: