Дослідники, які опитали 2433 жінок з США та Угорщини, з’ясували, що порно позитивно впливає на жіночу сексуальність. Про підсумки наукової роботи, за результатами якої було встановлено користь порно для жіночого організму, повідомляє PsyPost.

В ході дослідження виявилося, що порнографію під час мастурбації найчастіше дивляться жінки в передменопаузному віці, жінки, що відчуває постійне відчуття тривоги або депресію, а також негетеросексуальны і мають від двох і більше партнерів жінки.

Вчені звернули увагу на те, що перегляд порно під час мастурбації допомагає легше досягти збудження і оргазму, а також збільшує його тривалість і якість. При цьому жінки, які дивляться відео для дорослих, і під час сексу з партнером відчувають менше проблем з порушенням. Вони також визнаються, що їх оргазм триває довше. При цьому дослідники відзначили, що перегляд порно ніяк не впливає на задоволеність жінок сексом, проте звернули увагу на те, що захоплення роликами для дорослих не несе негативних наслідків для відносин.

На початку травня співробітників компаній, які перейшли на віддалену роботу через коронавірус, попередили про небезпеку перегляду порно. Експерти «Лабораторії Касперського» відзначили, що 68 відсотків респондентів використовують комп’ютер для роботи, при цьому 33 відсотки з них з того ж пристрою відвідують порносайти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy this password:

* Type or paste password here: